O nas

Firma powstała w Warszawie w 2003 roku początkowo świadcząc usługi związane z naprawą oraz diagnostyką samochodów osobowych, a także tuningiem. Przez wiele lat zdobywaliśmy wiedzę z zakresu profesjonalnej naprawy oraz modyfikacji dzięki czemu obecnie jesteśmy jednym z wiodących serwisów samochodowych na rynku.  Z roku na rok rośnie nasze doświadczenie, firma rozwija się i rozszerza zakres swojej działalności. Obecnie specjalizujemy się w kompleksowym serwisie zarówno aut seryjnych jak i samochodów sportowych, w tym budową, strojeniem silnika, chiptuningiem. Na swoim koncie mamy wiele projektów, które namieszały w świecie motorsportu.

Dlaczego my?
Posiadamy 13 lat doświadczenia w motorsporcie oraz serwisie samochodów osobowych, wykwalifikowaną kadrę mechaników oraz profesjonalny, nowoczesny sprzęt. Dysponujemy sześcioma stanowiskami, w tym dwoma przeznaczonymi do serwisu samochodów sportowych oraz myjnią i wulkanizacją. Posiadamy także jedną z najlepszych hamowni w Polsce.
Zajmujemy się kompleksową diagnostyką oraz naprawą samochodów wyścigowych a także osobowych. Wyróżnia nas umiejętność wystrojenia komputerów każdego rodzaju.

Zaufanie klientów jest dla nas bardzo istotne. Stawiamy na jakość  i zadowolenie.

Na swoim koncie mamy liczne sukcesy zarówno we współpracy z czołowymi polskimi jak i zagranicznymi zawodnikami różnych dyscyplin motorsportu, m.in.: drift, rallycross, rajdy, GSMP.

Dzięki długoletniej i owocnej współpracy z wieloma partnerami zajmującymi się sprzedażą części oryginalnych, zamiennych oraz tuningowych jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najlepsze produkty w najniższych cenach.